La tine acasa La Hotel La Pensiune Andreea excorta lux ofer servicii de calitate domnilor generosii
Andreea bruneta 24.ani 170.cm 55.kg ochii caprui sanii nr.3 fund bombat cu forme sunt o fata frumosa cu bunele maniere ofer placeri de neuitat domnilor generosii poze reale si recente 100%.
Buna sunt o fata tanara cu bunele maniere plina de viata si pasionata de dragoste totala ofer servicii totale de calitate fara graba si fara inhibitii , sunt o fire deschisa din toate punctele de vedere , la mine este permis servicii totale de calitate cu pasiune si dragoste totala.
Compania mea serviciile mele sunt de calitate fara graba , Masaj erotik si de relaxare , Dus impreuna , Dragoste totala.
Sunt disponibila sa petrecem mai mult timp impreuna de la 3.ore pana la 12.ore putem savura impreuna o sampanie sau un vin rosu in compania mea serviciile mele te va rasfata cu pasiune si dragoste totala.
Daca esti un domn generos cu bunele maniere si vrei sa ne cunostem reciproc astept sa ma contactezii sa programam intalnirea nostra.
Rog seriozitate maxima domnilor generosii.
-Acept intalnirii cu domnii generosii cu bunele maniere.
-Acept intalnirii cu domnii generosii pentru mai mult timp sau ore sa petrecem impreuna.
-Acept intalnirii cu domnii generosii seriosii si punctuali.
-Acept intalnirii cu domnii generosii indiferent de varsta sau aspect fizic.
-Acept intalnirii cu domnii generosii pentru servicii totale full cu pasiune.
-Acept intalnirii cu domnii generosii Bucuresti si Ilfov.
Deplasarii : LA TINE ACASA – LA HOTEL – LA PENSIUNE.
Ma deplasez la locatia ta in maxim 15-25.minute in functie de distanta si aglomeratie, matrimoniale. Publi24.
Masaj profesional Sunt Masseur (Baiat bi) Va rog sa cititi anuntul cu atentie – Bucuresti
Anuntul este postat pentru persoane de calitate, baieti casatoriti sau bi potentiali noi clienti la masaj cu care sa imbin utilul cu placutul si sa creez o legatura de durata, client-masseur.
Nu sunt escorta, am postat aici pentru ca sunt bi am 35 ani cu acreditare si pregatire in domeniul terapiei si al masajului, sector, bucuresti.
Ma pot si travesti daca ai aceasta fantezie. Aspectul fizic este ff important altfel nu fac nici un compromis si nici exceptii. Ca sa accept o posibila intimitate dupa masaj trebuie sa arati bine fizic ca infatisare.
Programările la masaj se fac obligatoriu doar in cadrul unui apel video sau poza decenta cu tine pe Whatsapp sau Telegram. Nu accept persoane fara sa le vad dinainte.
Fac masaj de relaxare – sportiv – terapeutic sau masaj combinat detenzonare musculara.
Cer si ofer discretie seriozitate igiena si respect maxim.
Program la masaj:
De luni-Vineri 17.00-22.00
Sambata-Duminica 9.00-22.00
Mulțumesc pentru intelegere si va astept cu drag!
Pentru doamne/ domnisoare
Caut relatie discreta cu o doamna sau domnisoara din Bucuresti, escorte, mangalia. Whatsapp
Noua in Bucuresti !!! Zona Arena Nationala
Buna!! Sunt noua in orasul tau!!
Sunt Frumoasă și sexy , cu experienta, sunt răbdătoare, sociabilă si cu bun simt.
Ofer servicii de calitate si masaj de relaxare domnilor drăguți cu bun simt si manierati.
Doresc seriozitate din partea domnilor ,deoarece si eu ofer acelasi lucru, nu imi place sa fiu deranjata inutil .
Ofer mai multe detalii la tel pt serviciile mele .
Nu ezitata sa ma suni!
kiss youu!!
I speak english!!
Nu intru cu minori!
Nu intru cu persoane cu accesorii!
Nu intru cu perosoane in stare de ebrietate!
Am dreptul sa imi selectez clientii!
Daca nu sunt genul tau de escorta nu deranja!
Pozele reale !!
Victoria de Luxe!!! Doar astazi in orasul tau! Avantgarden!!!*
Bună ziua, Vă multumesc că ați citit acest anunț, cel mai probabil titlul sau fotografia v-au atras atenția.
Vă rog citiți cu atenție!
Ma numesc Victoria, am 30 de ani, sunt in vizita la Bucuresti pentru ca am niste acte de rezolvat la ambasada! Si in trecere la Sibiu!
Locuiesc de 15 ani in Canada, unde practic meseria de escorta la cel mai rafinat nivel!
Fiind o femeie curioasă, vreau să văd cum e să fii activ în România în acest domeniu!
Sper să avem experiențe cât mai plăcute!
Fiind doamnă, îmi voi selecta clienții Și programul meu de lucru va fii unul flexibil.
Doresc sa intalnesc doar domni care prefera calitatea nu cantitatea…
Pentru mai multe informatii contactati-ma telefonic
Sărutări dulci de la Victoria ta
Sector 4 Bucuresti Diana
Buna sunt Diana
Pentru detalii si mai multe fotografii pot fi contactata pe whatsApp. Te astept la mine in locatie Sector 4 Bucuresti
Tanar 36 de ani, doresc relatie reciproc avantajoasa sau de durata cu femeie, 18-39 de ani
Tanar 36 de ani, doresc relatie reciproc avantajoasa sau de durata cu femeie, 18-39 de ani din Bucuresti sau din apropierea Bucurestiului.
Nu doresc sa fiu contactat de escorte si nici de gay.
Astept o mica descriere si o poza pe watsapp.
Vrei sa petreci timp în compania unei domnișoare frumoase?
Buna! Numele meu este Vanessa, sunt o domnișoară stilata și cochetă, am 20 de ani, sunt nascuta în București. Barbatul ideal pentru mine ar fi un adevărat domn, manierat, generos, eventual consumator de conținut explicit. Daca ai curiozitatea de a mă cunoaste nu ezita sa lasi un mesaj cu câteva detalii despre tine.
pasiv bucuresti
pasiv bucuresti pr barbati activi
Maya Plaza Mall
hei, abia am sosit in București, sunt noua pe aici.. te aștept in locația mea de LUX lângă Mall Plaza pentru momente de neuitat, nu uita sa ma contactezi






Leave a Reply