Matrimoniale Moldova Noua

Matrimoniale Moldova Noua

Matrimoniale Moldova Noua

Masaj de relaxare ,sector 2

NU AI TIMP DE UN MASAJ?
OPRESTE TIMPUL CU UN MASAJ! 🙂
Pentru info whatsapp ! Moldova. Noua.

Sunt noua in domeniu, va pup!

Sector 2
5 minute de rond alba iulia
Dami mesaj pe whatsapp
Sunt o bruneta sexi 58 kg, 1.64 inaltime
Daca vrei sa ai clipe de ne uitat vino la mine sa ne distram fara graba relaxare maxima garantez (sunt ff draguta) va pup Matrimoniale.

doar deplasari sector 2 3 4

Bună ma numesc Rebeca am 25 de ani sunt doar pentru 3 zile va aștept cu drag
SUNT noua în locație..Hotel Rin…Rog seriozitate maxima și discretie..pozele îmi aparțin nu FURATI POZELE VA ROG FETELOR

Ioana: Escortă Tânără de 19 Ani în Sector 2

Salut, sunt Ioana, escorta senzuala de 19 ani, mereu sociabila si pasionala, pregatita sa-ti ofer momente de neuitat in Sector 2. Cu o atitudine discreta si manierata, sunt aici pentru domnii generosi care apreciaza intimitatea si relaxarea in compania unei dame de companie rafinate. Indiferent daca esti in cautarea unei evadari in oras sau pur si simplu doresti sa te relaxezi intr-un ambient intim si placut, te astept sa-ti satisfac dorintele. Igiena si discretia sunt prioritati pentru mine. Viziteaza-ma in zona Stefan cel Mare (Obor) pentru o experienta autentica. Pozele sunt 100% reale! Contacteaza-ma pentru detalii si descopera ce te face sa te intorci mereu!

Astept mesajul tău pe whatsapp. DOAR DEPLASĂRI

Dacă vrei sa te relaxezi in compania mea, ai făcut alegerea perfecta! Sunt o bruneta frumoasa, și senzuala care îți va satisface dorința de a te simți bine într-un cadru intim discret curat și fara graba, îți voi face un masaj care sa te scoată din stările de zi cu zi.In compania mea te vei simți minunat și cu siguranța vei reveni! Îmi place sa te satisfac cu răsfăț și clipe apetisante de neuitat. Brunetă 26 de ani ,cu forme definite . Obor , colentina , mihai bravi ștefan cel mare sector 2

escortă sector 2

escortă sector 2 Monica

Momente placute pentru domni, doamne, domisoare si cupluri. Sector 2

Tanara, 28 ani, bisexuala , dezinhibata, cu forme. Ofer momente de neuitat persoanelor generoase care stiu ce vor si isi doresc noi experiente.
Valabil pentru domni, doamne, domnisoare si cupluri.
DOAR PENTRU PERSOANE SERIOASE.
Pot oferi sedinte de dominare .
NU ACCEPT SA FIU DOMINATA.
Fac si deplasari.
Pentru mai multe detalii nu ezita sa ma contactezi.
Simona
Sector 2

Miniona noua in oras sec 2

Buna sunt Maria am 25 de ani , sunt noua in bucuresti SECTOR 2 Sunt minona am 1,49 …40 kg Roscata.
Pentru mai multe detalii la telefon. Nu accept in stare de ebrietate sau sub influenta substantelor interzise. Nu accept cu bile sau alte accesori